Metro Ethernet

METRO ETHERNET

Yüksek hızda veri ve ses iletimi, bağlantı hızlarında geniş seçim aralığı ve ihtiyaca göre esnek bant genişliği Online Toplu Sms Metro Ethernet’te

Metro Ethernet (Ethernet MAN veya Metro Ethernet Ağı), Ethernet standardını temel alan bir Şehir Ağı’dır (Metropolitan Area Network). Aboneleri daha büyük servislere ya da Internet’e bağlamak için kullanılır. Şirketler Metro Ethernet’i, kendi ofislerini birbirine bağlamak için de kullanabilirler.

afyoniletisim-hizmetler_metro2Ethernet, SDH bağlantısıyla mümkün olamayan bir hassasiyetle daha yüksek bant genişliklerini destekler. Ethernet temelli erişimin bir başka avantajı da, müşteri şebekelerinde yaygın kullanımından dolayı daha kolay bağlanabilmesidir.

Bu teknoloji sayesinde, konfigürasyon ihtiyaçları ve bant genişliği problemleri ortadan kalkmaktadır. Bir fiber bağlantısı ve switch sayesinde İnternet’e kolayca ve daha ekonomik olarak erişme imkânı sağlar. Eskiden kullanılan ve ara bağlantıyı sağlayan bazı cihazlara olan ihtiyaçta ortadan kaldırır.

Online Toplu Sms Metro Ethernet bağlantı hızınızın düşmediği daha hızlı internet hızı sağlayan, simetrik ve kolayca kapasite arttırımı yapılabilecek bir fiber teknolojisidir.

We usually reply with 24 hours except for weekends. All emails are kept confidential and we do not span in any ways.

Thank you for contacting us :)

Adınızı Yazınız

Geçerli Bir Email Yazınız

Mesaj Boş Gönderilemez